Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 25 do 31-10-2021 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00        
55 min

Body Shape

Gosia

SALA GÓRNA

ZASTĘPSTWO

   
09:30  
55 min

Brzuch Uda Pośladki

Sonia

SALA GÓRNA

     
55 min

OMNIA obwodowy trening funkcjonalny-SIŁOWNIA

Dorian

Silownia

 
10:00          
55 min

TBC

Wiola

SALA GÓRNA

 
16:30
55 min

Boxing Kids

Marcin

SALA DOLNA

ZASTĘPSTWO

55 min

Krav Maga KIDS & JUNIOR

Bartosz

SALA DOLNA

55 min

Boxing Kids

Marcin

SALA DOLNA

ZASTĘPSTWO

55 min

Krav Maga KIDS & JUNIOR

Bartosz

SALA DOLNA

     
17:00
55 min

TBC

Sonia

SALA GÓRNA

ZASTĘPSTWO

 
55 min

Tabata

Sonia

SALA GÓRNA

ZASTĘPSTWO

55 min

Brzuch Uda Pośladki

Sonia

SALA GÓRNA

ZASTĘPSTWO

55 min

BOSU - trening obwodowy

Wiola

SALA GÓRNA

   
17:30  
55 min

BOKS grupa początkujaca

Marcin

SALA DOLNA

ZASTĘPSTWO

 
60 min

BOKS grupa początkujaca

Kamil

SALA DOLNA

     
18:00
55 min

ZUMBA

Sonia

SALA GÓRNA

55 min

OMNIA obwodowy trening funkcjonalny-SIŁOWNIA

Dorian

Silownia

55 min

ZUMBA

Sonia

SALA GÓRNA

55 min

Pilates

Wiola

SALA GÓRNA

ZASTĘPSTWO

55 min

Pilates & Stretching

Wiola

SALA GÓRNA

   
 
55 min

Tabata

Gosia

SALA GÓRNA

ZASTĘPSTWO

     
18:30  
60 min

Boks grupa zaawansowana

Marcin

SALA DOLNA

ZASTĘPSTWO

 
85 min

Krav Maga

Bartosz

SALA DOLNA

     
19:00
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Kasia

SALA GÓRNA

 
55 min

FIT cardio +brzuch

Natalia

SALA GÓRNA

ZASTĘPSTWO

55 min

Body STEP

Wiola

SALA GÓRNA

     
20:00
60 min

Boks grupa zaawansowana

Marcin

SALA DOLNA

ZASTĘPSTWO

85 min

Krav Maga

Bartosz

SALA DOLNA

60 min

Boks grupa zaawansowana

Marcin

SALA DOLNA

ZASTĘPSTWO

60 min

Boks grupa zaawansowana

Kamil

SALA DOLNA

60 min

Boks grupa zaawansowana

Kamil

SALA DOLNA

   
55 min

Indoor Cycling

Kasia K

SALA GÓRNA

ZASTĘPSTWO

55 min

ZUMBA

Sonia

SALA GÓRNA

55 min

Indoor Cycling

Kasia K

SALA GÓRNA

ZASTĘPSTWO

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Kasia

SALA GÓRNA

 
← →